Лига – Контролни срещи

ФА Царско Село 

 

Футболна Академия Царско село,

организира първенство  за отбори – набор 2004/05  и 2006/07

То ще се провежда успоредно с всички, официално-организирани първенства от ДЮФ на БФС.

Първенството ще бъде отворено, без да е необходимо картотекиране за съответния клуб. Също така няма да се броят точки, резултати или класиране.  Във него ще могат да се включат по всяко време всички желаещи клубове, подали заявление за участие ( за повече информация – на тел. 0898/9898 42, или на място-на базата на ФА ‘ЦС’ ).

Изискването е всяко дете за бъде с медицинско удостоверение.

Идея на осъществяване на този тип турнир/първенство е то да събере, обиграва и забавлява – всички онези деца, непопаднали поради каквато и да е причина, в първите отбори на съответните клубове/академии.

Формата на провеждане ще бъде – Футбол 9′ (2004/05) и Футбол 7′ (2006/07) – Първенство, в което отборите играят всеки срещу всеки, по два пъти.  Назначени ще бъдат съдии и осигурено медицинско лице.

Стартираме на 26-ти и 27-ми – Септември (2015) !

ОЧАКВАМЕ ВИ НА НАШАТА БАЗАТА

Нека всички се опитват и учат, Нека всички играят… – и нека всички се забавляваме !!!

7 кръг / 14.11.2015

 Програма:
09:30 ч. Ферион – Оскар / Ф’9

10:30 ч. Витоша 13 – ЦСКА / Ф’7

11:30 ч. ЦСКА – Национал / Ф’9

12:30 ч. Царско село – Лъвчета / Ф’9

13:30 ч. Левски Раковски 1- Левски Раковски 2 / Ф’7

14:30 ч. Червено знаме – Велбъжд 1 / Ф’7

15:30 ч. Царско село – Велбъжд 2 / Ф’7

 

5 кръг /31.10.2015 г.

Програма:

09:30 ч.  Левски Раковски – Оксар / Ф’9

10:30 ч.   ЦСКА – Ферион / Ф’9

11:30 ч.  Царско село – Лъвчетата / Ф’9

 12:30 ч. Национал – Левски Раковски / Ф’9

13:30 ч.  Витоша 13 – Царско село  /Ф’7

14:30 ч.  Ком Годеч – Велбъжд / Ф’7

15:30 ч.  Червено знаме – ЦСКА / Ф’7

16:30 ч.  Победа – Олимпия / Ф’9

 

17.10.2025 / 3-ти кръг

Програма:

 09:30 часа Ферион – Оксар (Футбол 9)

10:30 часа Витоша 13 – Велбъжд (Футбол 7)

11:30 часа ЦСКА – Ком Годеч (Футбол 7)

12:30 часа Червено знаме – Царско село (Футбол 7)

13:30 часа Левски Раковски – Царско село (Футбол 9)

14:30 часа Левски Раковски – ЦСКА (Футбол 9)

15:30 часа Победа – Национал (Футбол 9)

10.09.2015 / 2-ри кръг

 09:30 ч. – ЛЕВСКИ (Р) – ФЕРИОН / Ф’910:30 ч. – КОМ ГОДЕЧ – ВИТОША 13 / Ф’7

11.30 ч. – ЦСКА – ЦАРСКО СЕЛО / Ф’9

12.30 ч. –  ЦАРСКО СЕЛО – ВЕЛБЪЖД / Ф’7

13:30 ч. – ЛЪВЧЕТА – ОЛИМПИЯ / Ф’9

14:30 ч. – ЧЕРВЕНО ЗНАМЕ – ЦСКА / Ф’7

15:30 ч. – НАЦИОНАЛ – ОСКАР / Ф’9

ФУТБОЛ 72006/07

1-ви срещи

ФБ ‘Царско село’

10:30 ч.

ЧЕРВЕНО ЗНАМЕ – ВИТОША 13

тр. Илия Тодоров

 

ФУТБОЛ 9

2004/05

1-ви срещи

ФБ ‘Царско село’

12:30 ч.

ЦАРСКО СЕЛО – ЛЕВСКИ РАКОВСКИ

тр. Кемал Рашидов

 

ФУТБОЛ 7

2006/07

1-ви срещи

ФБ ‘Царско село’

14:30 ч.

ЧЕРВЕНО ЗНАМЕ – КОМ ГОДЕЧ

тр. Илия Тодоров

 

ФУТБОЛ 7

2006/07

1-ви срещи

ФБ ‘Царско село’

15:30 ч.

ЧЕРВЕНО ЗНАМЕ  – ЦСКА

тр. Петър Карачоров