ПРОГРАМА /резулати и класиране/ Футбол 7, р. 2007 г. – група „А“, „Спортна зона“, Герман

 

ФА Царско Село

РЕЗУЛТАТИ:

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Левски-Раковски (София) почива
01-10-2016 09:30 Витоша 13 (София) 1 – 0 Септември (София)
01-10-2016 10:40 Царско село (София) 4 – 0 Олимпия (София)
01-10-2016 11:50 Славия (София) 2 – 0 НСА (София)
01-10-2016 13:00 Локомотив (София) 0 – 2 Метал (Перник)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 почива Витоша 13 (София)
06-10-2016 11:50 Метал (Перник) 4 – 0 Левски-Раковски (София)
06-10-2016 13:00 НСА (София) 10 – 0 Локомотив (София)
06-10-2016 14:10 Олимпия (София) 3 – 0 Септември (София)
06-10-2016 16:30 Царско село (София) 0 – 1 Славия (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Септември (София) почива
15-10-2016 09:30 Локомотив (София) 0 – 9 Царско село (София)
15-10-2016 10:40 Славия (София) 2 – 0 Олимпия (София)
15-10-2016 11:50 Левски-Раковски (София) 0 – 4 НСА (София)
15-10-2016 13:00 Витоша 13 (София) 0 – 2 Метал (Перник)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Олимпия (София) почива
22-10-2016 11:50 НСА (София) 5 – 1 Витоша 13 (София)
22-10-2016 13:00 Царско село (София) 7 – 0 Левски-Раковски (София)
22-10-2016 14:10 Славия (София) 3 – 0 Локомотив (София)
22-10-2016 16:30 Метал (Перник) 2 – 0 Септември (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 почива Метал (Перник)
29-10-2016 09:30 Левски-Раковски (София) 1 – 2 Славия (София)
29-10-2016 10:40 Локомотив (София) 0 – 1 Олимпия (София)
29-10-2016 11:50 Витоша 13 (София) 0 – 6 Царско село (София)
29-10-2016 13:00 Септември (София) 0 – 8 НСА (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 НСА (София) почива
05-11-2016 10:40 Олимпия (София) 1 – 1 Метал (Перник)
05-11-2016 11:50 Славия (София) 3 – 2 Витоша 13 (София)
05-11-2016 13:00 Царско село (София) 8 – 0 Септември (София)
05-11-2016 14:10 Локомотив (София) 0 – 5 Левски-Раковски (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000   почива Царско село (София)
12-11-2016 09:30 Септември (София) 1 – 6 Славия (София)
12-11-2016 10:40 Левски-Раковски (София) 1 – 0 Олимпия (София)
12-11-2016 11:50 Витоша 13 (София) 2 – 1 Локомотив (София)
12-11-2016 14:10 Метал (Перник) 2 – 2 НСА (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Славия (София) почива
19-11-2016 09:30 Олимпия (София) 1 – 3 НСА (София)
19-11-2016 10:40 Царско село (София) 2 – 1 Метал (Перник)
19-11-2016 11:50 Локомотив (София) 1 – 3 Септември (София)
19-11-2016 13:00 Левски-Раковски (София) 4 – 1 Витоша 13 (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 почива Локомотив (София)
26-11-2016 09:30 НСА (София) 1 – 3 Царско село (София)
26-11-2016 10:40 Витоша 13 (София) 0 – 1 Олимпия (София)
26-11-2016 11:50 Септември (София) 2 – 4 Левски-Раковски (София)
26-11-2016 13:00 Метал (Перник) 3 – 0 Славия (София)

Класиране:

Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 Царско село (София) 8 7 0 1 39-3 36 21
2 Славия (София) 8 7 0 1 19-7 12 21
3 Метал (Перник) 8 5 2 1 17-5 12 17
4 НСА (София) 8 5 1 2 33-9 24 16
5 Левски-Раковски (София) 8 4 0 4 15-20 -5 12
6 Олимпия (София) 8 3 1 4 7-11 -4 10
7 Витоша 13 (София) 8 2 0 6 7-22 -15 6
8 Септември (София) 8 1 0 7 6-33 -27 3
9 Локомотив (София) 8 0 0 8 2-35 -33 0