ПРОГРАМА /резултати и класиране/ Футбол 7, р. 2006 г. – група „Б“, „Драгалевци“

ФА Царско село

РЕЗУЛТАТИ:

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
01-10-2016 09:00 Царско село (София) 14 – 1 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
01-10-2016 10:10 Левски (София) 2 – 3 Витоша 13 (София)
01-10-2016 11:20 Велбъжд (Кюстендил) 0 – 2 Ком – 98 (Годеч)
01-10-2016 12:30 Славия (София) 5 – 0 Септември (София)
01-10-2016 13:40 Национал (София) 1 – 2 ЦСКА (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
09-10-2016 09:00 Септември (София) 0 – 6 Национал (София)
09-10-2016 10:10 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) 0 – 7 ЦСКА (София)
09-10-2016 11:20 Витоша 13 (София) 4 – 1 Велбъжд (Кюстендил)
09-10-2016 12:30 Ком – 98 (Годеч) 1 – 3 Славия (София)
09-10-2016 13:40 Царско село (София) 0 – 2 Левски (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
13-10-2016 09:00 Славия (София) 1 – 1 Витоша 13 (София)
13-10-2016 10:10 Левски (София) 20 – 0 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
13-10-2016 11:20 Велбъжд (Кюстендил) 1 – 9 Царско село (София)
13-10-2016 12:30 Национал (София) 3 – 2 Ком – 98 (Годеч)
13-10-2016 13:40 ЦСКА (София) 4 – 1 Септември (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
22-10-2016 09:00 Царско село (София) 3 – 1 Славия (София)
22-10-2016 10:10 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) 0 – 5 Септември (София)
22-10-2016 11:20 Левски (София) 0 – 0 Велбъжд (Кюстендил)
22-10-2016 12:30 Витоша 13 (София) 4 – 0 Национал (София)
22-10-2016 13:40 Ком – 98 (Годеч) 3 – 1 ЦСКА (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
30-10-2016 09:00 Славия (София) 3 – 2 Левски (София)
30-10-2016 10:10 Национал (София) 3 – 2 Царско село (София)
30-10-2016 11:20 Велбъжд (Кюстендил) 5 – 0 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
30-10-2016 12:30 ЦСКА (София) 1 – 6 Витоша 13 (София)
30-10-2016 13:40 Септември (София) 3 – 7 Ком – 98 (Годеч)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
03-11-2016 09:00 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) 0 – 14 Ком – 98 (Годеч)
03-11-2016 10:10 Витоша 13 (София) 4 – 1 Септември (София)
03-11-2016 11:20 Велбъжд (Кюстендил) 0 – 3 Славия (София)
03-11-2016 12:30 Левски (София) 3 – 1 Национал (София)
03-11-2016 13:40 Царско село (София) 2 – 0 ЦСКА (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
12-11-2016 09:00 Славия (София) 17 – 2 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
12-11-2016 10:10 Национал (София) 9 – 1 Велбъжд (Кюстендил)
12-11-2016 11:20 ЦСКА (София) 0 – 1 Левски (София)
12-11-2016 12:30 Септември (София) 0 – 6 Царско село (София)
12-11-2016 13:40 Ком – 98 (Годеч) 0 – 6 Витоша 13 (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
20-11-2016 09:00 Царско село (София) 5 – 0 Ком – 98 (Годеч)
20-11-2016 10:10 Велбъжд (Кюстендил) 1 – 2 ЦСКА (София)
20-11-2016 11:20 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) 1 – 6 Витоша 13 (София)
20-11-2016 12:30 Левски (София) 5 – 1 Септември (София)
20-11-2016 13:40 Славия (София) 2 – 0 Национал (София)
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
24-11-2016 10:10 ЦСКА (София) 1 – 4 Славия (София)
24-11-2016 11:20 Септември (София) 1 – 4 Велбъжд (Кюстендил)
24-11-2016 12:30 Ком – 98 (Годеч) 2 – 6 Левски (София)
24-11-2016 13:40 Витоша 13 (София) 0 – 1 Царско село (София)
24-11-2016 14:50 Национал (София) 11 – 1 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)

Класиране:

Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1 Славия (София) 9 7 1 1 39-10 29 22
2 Витоша 13 (София) 9 7 1 1 34-8 26 22
3 Царско село (София) 9 7 0 2 42-8 34 21
4 Левски (София) 9 6 1 2 41-10 31 19
5 Национал (София) 9 5 0 4 34-17 17 15
6 Ком – 98 (Годеч) 9 4 0 5 31-27 4 12
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 18-19 -1 12
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 13-30 -17 7
9 Септември (София) 9 1 0 8 12-41 -29 3
10 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) 9 0 0 9 5-99 -94 0

BFU-Logo