ФУТБОЛ 7 – Деца 2005 гр.Б

Logosmall

ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ 2015-2016 г. – ЕСЕН

ФУТБОЛ 7 – ДЕЦА РОД. 2005 г.

ГРУПА  – Б                к-с ДРАГАЛЕВЦИ

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

   ЕЛИТ СОФИЯ

ЦСКА

 СОФИЯ 2010

    ФК КОМ-98

 ЛЕВСКИ РАКОВСКИ

ЛОКОМОТИВ СФ

АКАДЕМИК 1947

    МАРЕК 1915

 СЛАВИЯ

ЛЮЛИН

ЦАРСКО СЕЛО

 ФУТБОЛ СТАРС

 БОТЕВ- 57

СЕПТЕМВРИ

СОФИЯ СПОРТ

НАЦИОНАЛ

П Р О Г Р А М А

 1 КРЪГ – 27.09.2015 г. /Неделя/
ЧАС/ДОМАКИН /ГОСТ /РЕЗУЛТАТ
09.00 ч. ЕЛИТ СОФИЯ  –  СОФИЯ СПОРТ /
10.10 ч.  СЕПТЕМВРИ   – ЦСКА /
11.20 ч.  ЛЕВСКИ РАКОВСКИ – НАЦИОНАЛ
12.30 ч.  АКАДЕМИК 1947 – ЛЮЛИН
13.40 ч.  СЛАВИЯ –  МАРЕК 1915
14.50 ч.ЦАРСКО СЕЛО – ЛОКОМОТИВ СФ
16.00 ч.  ФУТБОЛ СТАРС  –  ФК КОМ-98
17.10 ч.  СОФИЯ 2010 – БОТЕВ-57
 2 КРЪГ – 01.10.2015 г. /Четвъртък/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЕЛИТ СОФИЯ    СОФИЯ 2010
10.10 ч.  СОФИЯ СПОРТ    ЦСКА
11.20 ч.  ФК КОМ-98    СЕПТЕМВРИ
12.30 ч.  ЛОКОМОТИВ СФ    ФУТБОЛ СТАРС
13.40 ч.  МАРЕК 1915 – ЦАРСКО СЕЛО
14.50 ч.  ЛЮЛИН    СЛАВИЯ
16.00 ч.  НАЦИОНАЛ    АКАДЕМИК 1947
17.10 ч.  БОТЕВ-57    ЛЕВСКИ РАКОВСКИ
3 КРЪГ – 04.10.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЛЕВСКИ РАКОВСКИ    ЕЛИТ СОФИЯ
10.10 ч.  ЦСКА    ФК КОМ-98
11.20 ч.  АКАДЕМИК 1947    БОТЕВ-57
12.30 ч.  СЛАВИЯ    НАЦИОНАЛ
13.40 ч.  ЦАРСКО СЕЛО – ЛЮЛИН
14.50 ч.  ФУТБОЛ СТАРС    МАРЕК 1915
16.00 ч.  СЕПТЕМВРИ    ЛОКОМОТИВ СФ
17.10 ч.  СОФИЯ 2010    КОНЕЛИАНО
 
 4 КРЪГ – 11.10.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЕЛИТ СОФИЯ    АКАДЕМИК 1947
10.10 ч.  СОФИЯ СПОРТ    ФК КОМ-98
11.20 ч.  ЛОКОМОТИВ СФ    ЦСКА
12.30 ч.  МАРЕК 1915    СЕПТЕМВРИ
13.40 ч.  ЛЮЛИН    ФУТБОЛ СТАРС
14.50 ч.  НАЦИОНАЛ    ЦАРСКО СЕЛО
16.00 ч.  БОТЕВ-57    СЛАВИЯ
17.10 ч.  СОФИЯ 2010    ЛЕВСКИ РАКОВСКИ
 5 КРЪГ – 18.10.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  СЛАВИЯ    ЕЛИТ СОФИЯ
10.10 ч.  ЦСКА    МАРЕК 1915
11.20 ч.  АКАДЕМИК 1947    СОФИЯ 2010
12.30 ч.  ЦАРСКО СЕЛО    БОТЕВ-57
13.40 ч.  ФУТБОЛ СТАРС    НАЦИОНАЛ
14.50 ч.  СЕПТЕМВРИ    ЛЮЛИН
16.00 ч.  ЛЕВСКИ РАКОВСКИ    СОФИЯ СПОРТ
17.10 ч.  ФК КОМ-98    ЛОКОМОТИВ СФ
 6 КРЪГ – 26.10.2015 г. /Понеделник/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЕЛИТ СОФИЯ    ЦАРСКО СЕЛО
10.10 ч.  СОФИЯ СПОРТ    ЛОКОМОТИВ СФ
11.20 ч.  МАРЕК 1915    ФК КОМ-98
12.30 ч.  ЛЮЛИН    ЦСКА
13.40 ч.  НАЦИОНАЛ    СЕПТЕМВРИ
14.50 ч.  БОТЕВ-57    ФУТБОЛ СТАРС
16.00 ч.  СОФИЯ 2010    СЛАВИЯ
17.10 ч.  ЛЕВСКИ РАКОВСКИ    АКАДЕМИК 1947
  17.10 ч.
7 КРЪГ – 29.10.2015 г. /Четвъртък/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ФУТБОЛ СТАРС    ЕЛИТ СОФИЯ
10.10 ч.  ЦСКА    НАЦИОНАЛ
11.20 ч.  СЛАВИЯ    ЛЕВСКИ РАКОВСКИ
12.30 ч.  ЦАРСКО СЕЛО    СОФИЯ 2010
13.40 ч.  СЕПТЕМВРИ    БОТЕВ-57
14.50 ч.  АКАДЕМИК 1947    СОФИЯ СПОРТ
16.00 ч.  ФК КОМ-98    ЛЮЛИН
17.10 ч.  ЛОКОМОТИВ СФ    МАРЕК 1915
 8 КРЪГ – 01.11.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЕЛИТ СОФИЯ    СЕПТЕМВРИ
10.10 ч.  БОТЕВ-57    ЦСКА
11.20 ч.  НАЦИОНАЛ    ФК КОМ-98
12.30 ч.  ЛЮЛИН    ЛОКОМОТИВ СФ
13.40 ч.  СОФИЯ 2010    ФУТБОЛ СТАРС
14.50 ч.  ЛЕВСКИ РАКОВСКИ    ЦАРСКО СЕЛО
16.00 ч.  СОФИЯ СПОРТ    МАРЕК 1915
17.10 ч.  АКАДЕМИК 1947    СЛАВИЯ
 9 КРЪГ – 08.11.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЦСКА    ЕЛИТ СОФИЯ
10.10 ч.  СЛАВИЯ    СОФИЯ СПОРТ
11.20 ч.  ЦАРСКО СЕЛО    АКАДЕМИК 1947
12.30 ч.  ФУТБОЛ СТАРС    ЛЕВСКИ РАКОВСКИ
13.40 ч.  СЕПТЕМВРИ    СОФИЯ 2010
14.50 ч.  ФК КОМ-98    БОТЕВ-57
16.00 ч.  МАРЕК 1915    ЛЮЛИН
17.10 ч.  ЛОКОМОТИВ СФ    НАЦИОНАЛ
 10 КРЪГ – 15.11.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЕЛИТ СОФИЯ    ФК КОМ-98
10.10 ч.  СОФИЯ 2010    ЦСКА
11.20 ч.  СОФИЯ СПОРТ    ЛЮЛИН
12.30 ч.  НАЦИОНАЛ    МАРЕК 1915
13.40 ч.  БОТЕВ-57    ЛОКОМОТИВ СФ
14.50 ч.  ЛЕВСКИ РАКОВСКИ    СЕПТЕМВРИ
16.00 ч.  СЛАВИЯ    ЦАРСКО СЕЛО
17.10 ч.  АКАДЕМИК 1947    ФУТБОЛ СТАРС
 11 КРЪГ – 22.11.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЛОКОМОТИВ СФ    ЕЛИТ СОФИЯ
10.10 ч.  ЦСКА    ЛЕВСКИ РАКОВСКИ
11.20 ч.  ЦАРСКО СЕЛО    СОФИЯ СПОРТ
12.30 ч.  ЛЮЛИН    НАЦИОНАЛ
13.40 ч.  МАРЕК 1915    БОТЕВ-57
14.50 ч.  ФУТБОЛ СТАРС    СЛАВИЯ
16.00 ч.  СЕПТЕМВРИ    АКАДЕМИК 1947
17.10 ч.  ФК КОМ-98    СОФИЯ 2010
 11 КРЪГ – 22.11.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЛОКОМОТИВ СФ    ЕЛИТ СОФИЯ
10.10 ч.  ЦСКА    ЛЕВСКИ РАКОВСКИ
11.20 ч.  ЦАРСКО СЕЛО    СОФИЯ СПОРТ
12.30 ч.  ЛЮЛИН    НАЦИОНАЛ
13.40 ч.  МАРЕК 1915    БОТЕВ-57
14.50 ч.  ФУТБОЛ СТАРС    СЛАВИЯ
16.00 ч.  СЕПТЕМВРИ    АКАДЕМИК 1947
17.10 ч.  ФК КОМ-98    СОФИЯ 2010
12 КРЪГ – 29.11.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЕЛИТ СОФИЯ    МАРЕК 1915
10.10 ч.  АКАДЕМИК 1947    ЦСКА
11.20 ч.  СОФИЯ СПОРТ    НАЦИОНАЛ
12.30 ч.  БОТЕВ-57    ЛЮЛИН
13.40 ч.  СОФИЯ 2010    ЛОКОМОТИВ СФ
14.50 ч.  СЛАВИЯ    СЕПТЕМВРИ
16.00 ч.  ЦАРСКО СЕЛО    ФУТБОЛ СТАРС
17.10 ч.  ЛЕВСКИ РАКОВСКИ    ФК КОМ-98
13 КРЪГ – 03.12.2015 г. /Четвъртък/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЛЮЛИН    ЕЛИТ СОФИЯ
10.10 ч.  ЦСКА    СЛАВИЯ
11.20 ч.  ФУТБОЛ СТАРС    СОФИЯ СПОРТ
12.30 ч.  СЕПТЕМВРИ    ЦАРСКО СЕЛО
13.40 ч.  ФК КОМ-98    АКАДЕМИК 1947
14.50 ч.  ЛОКОМОТИВ СФ    ЛЕВСКИ РАКОВСКИ
16.00 ч.  МАРЕК 1915    СОФИЯ 2010
17.10 ч.  НАЦИОНАЛ    БОТЕВ-57
14 КРЪГ – 06.12.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  ЕЛИТ СОФИЯ    НАЦИОНАЛ
10.10 ч.  ЦАРСКО СЕЛО    ЦСКА
11.20 ч.  СОФИЯ СПОРТ    БОТЕВ-57
12.30 ч.  СОФИЯ 2010    ЛЮЛИН
13.40 ч.  АКАДЕМИК 1947    ЛОКОМОТИВ СФ
14.50 ч.  СЛАВИЯ    ФК КОМ-98
16.00 ч.  ФУТБОЛ СТАРС    СЕПТЕМВРИ
17.10 ч.  ЛЕВСКИ РАКОВСКИ    МАРЕК 1915
15 КРЪГ – 13.12.2015 г. /Неделя/
ЧАС ДОМАКИН    ГОСТ    РЕЗУЛТАТ
9.00 ч.  БОТЕВ-57    ЕЛИТ СОФИЯ
10.10 ч.  ЦСКА    ФУТБОЛ СТАРС
11.20 ч.  СЕПТЕМВРИ    СОФИЯ СПОРТ
12.30 ч.  ФК КОМ-98    ЦАРСКО СЕЛО
13.40 ч.  ЛОКОМОТИВ СФ    СЛАВИЯ
14.50 ч.  МАРЕК 1915    АКАДЕМИК 1947
16.00 ч.  ЛЮЛИН    ЛЕВСКИ РАКОВСКИ
17.10 ч.  НАЦИОНАЛ    СОФИЯ 2010