Царско село и ЦСКА завъртяха реми

Царско село и ЦСКА завъртяха реми в поредната контрола, в която Армийците представиха тимът за новият сезон в Първа Лига.
Отборът на Царско село продължава без загуба в контролните си срещи, след като днес завърши 1:1 срещу тима на ЦСКА-СОФИЯ, в мач, игран на стадиона в Борисовата градина в София.
Резултата в днешният двубой бе открит в 4 – та минута на срещата, когато след грешка на Бодуров, Г. Минчев открадна топката и се озова лице в лице със стръжът на ЦСКА и младият нападател на „Царете“ не сгреши и откри резултата.
До края на полувремето не липсваха възможности и пред двете врати.
Пет минути преди края на първата част на трещата в 40 -та минута след отбита от вратаря на Царско село топка, Тиаго Родригес се оказа най-съобразителен и изравни резултата.
Второто полувреме треньорите на двата тима пуснаха всичките налични играчи.
Контролата завърши при равен резултат 1:1.
До момента, играчите на Никола Спасов бяха изиграли само една контрола, в която победиха с 2:0 Хебър Пазарджик