2003/П Р О Г Р А М АСТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛДЕЦА „Б“ – 2 група (родени 2003 г.)

БЪЛГАРСКИ   ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

ЗОНАЛЕН СЪВЕТ – СОФИЯ

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

ДЕЦА „Б – 2 група (родени 2003 г.)

 

№ по жребий Отбор Стадион
1. ЕСФА (София) ст. „57-мо училище“
2. ОФК Костинброд 2012 ст. „Бенковски“ – гр. Костинброд
3. Царско село 2015 (София) ст. „Царско село“
4. Витоша (Бистрица) ст. „Академик“ – 4 км
5. Победа 2013 (София) ст. „Бенковски“ – кв. Бенковски
6. Конелиано 2005 (София) ст. „57-мо училище“
7. Обеля (София) ст. „Обеля“
8. Ботев-57 (София) ст. „57-мо училище“
9. Левски (Чепинци) ст. „Левски“ – с. Чепинци
10. БМ Спорт (София) ст. „Бонсист“

ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН – 2016/2017 г.

 

 

15 кръг – 05.03.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
Ботев – 57   БМ Спорт 11:30
Обеля   Левски (Чепинци)  
Конелиано 2005   ЕСФА  
Победа 2013   Костинброд 2012  
Витоша (Бистрица)   Царско село 2015  

 

 

16 кръг – 12.03.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
БМ Спорт   Витоша (Бистрица)  
Царско село 2015   Победа 2013 13:30
Костинброд 2012   Конелиано 2005 11:00
ЕСФА   Обеля  
Левски (Чепинци)   Ботев – 57  

 

 

 

17 кръг – 19.03.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
Левски (Чепинци)   БМ Спорт  
Ботев – 57   ЕСФА  
Обеля   Костинброд 2012  
Конелиано 2005   Царско село 2015  
Победа 2013   Витоша (Бистрица)  

 

 

18 кръг – 27.03.2017 г. (понеделник) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
БМ Спорт   Победа 2013  
Витоша (Бистрица)   Конелиано 2005  
Царско село 2015   Обеля 13:30
Костинброд 2012   Ботев – 57 11:00
ЕСФА   Левски (Чепинци) 13:30

 

 

19 кръг – 02.04.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
ЕСФА   БМ Спорт  
Костинброд 2012   Левски (Чепинци) 11:00
Царско село 2015   Ботев – 57  
Витоша (Бистрица)   Обеля  
Победа 2013   Конелиано 2005  

 

 

20 кръг – 09.04.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
БМ Спорт   Конелиано 2005  
Обеля   Победа 2013  
Ботев – 57   Витоша (Бистрица)  
Левски (Чепинци)   Царско село 2015  
ЕСФА   Костинброд 2012  

 

 

21 кръг – 23.04.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
Костинброд 2012   БМ Спорт 11:00
Царско село 2015   ЕСФА  
Витоша (Бистрица)   Левски (Чепинци)  
Победа 2013   Ботев – 57  
Конелиано 2005   Обеля 09:00

 

22 кръг – 30.04.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
БМ Спорт   Обеля  
Ботев – 57   Конелиано 2005  
Левски (Чепинци)   Победа 2013 14:00
ЕСФА   Витоша (Бистрица)  
Костинброд 2012   Царско село 2015 11:00

 

 

23 кръг – 07.05.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
Царско село 2015   БМ Спорт  
Витоша (Бистрица)   Костинброд 2012  
Победа 2013   ЕСФА  
Конелиано 2005   Левски (Чепинци)  
Обеля   Ботев – 57  

 

 

24 кръг – 14.05.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
БМ Спорт   Ботев – 57  
Левски (Чепинци)   Обеля 15:00
ЕСФА   Конелиано 2005  
Костинброд 2012   Победа 2013 11:00
Царско село 2015   Витоша (Бистрица) 17:00

 

 

25 кръг – 21.05.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
Витоша (Бистрица)   БМ Спорт  
Победа 2013   Царско село 2015  
Конелиано 2005   Костинброд 2012 15:30
Обеля   ЕСФА  
Ботев – 57   Левски (Чепинци)  

 

 

26 кръг – 28.05.2017 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
БМ Спорт   Левски (Чепинци)  
ЕСФА   Ботев – 57 14:00
Костинброд 2012   Обеля 11:00
Царско село 2015   Конелиано 2005 18:00
Витоша (Бистрица)   Победа 2013  

 

27 кръг – 04.06.2017 г. (неделя) – 11:00 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
Победа 2013   БМ Спорт  
Конелиано 2005   Витоша (Бистрица) 09:30
Обеля   Царско село 2015  
Ботев – 57   Костинброд 2012 11:30
Левски (Чепинци)   ЕСФА  

 

 

 

Забележка: ЗС на БФС – София си запазва правото за промени в програмата.