ПРОГРАМА НА ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА

СРЕЩИ ОТ 1 КРЪГ Начало Резултат
ФК Царско село 2015 Несебър 22.07.2017 18:30 3-2
Ботев (Гълъбово) Нефтохимик Бургас 1962 22.07.2017 18:30 2-1
Ботев (Враца) Марица (Пловдив) 22.07.2017 18:30 2-1
Оборище (Панагюрище) Монтана 22.07.2017 18:30 0-0
Созопол Черноморец (Балчик) 22.07.2017 19:00 1-0
Литекс Струмска слава (Радомир) 22.07.2017 20:00 2-0
Лудогорец 2 Локомотив (София) 23.07.2017 20:00 2-1
Локомотив (Г О) ОФК Поморие 24.07.2017 18:00 1-1
СРЕЩИ ОТ 2 КРЪГ Начало Резултат
Черноморец (Балчик) Ботев (Гълъбово) 29.07.2017 18:30 4-1
Несебър Созопол 29.07.2017 18:30 0-0
Литекс Локомотив (Г О) 29.07.2017 18:30 1-1
Струмска слава (Радомир) Монтана 29.07.2017 18:30 1-0
ОФК Поморие ФК Царско село 2015 30.07.2017 18:30 2-2
Локомотив (София) Ботев (Враца) 31.07.2017 18:15 1-0
Нефтохимик Бургас Лудогорец 2 31.07.2017 18:30 2-1
Марица (Пловдив) Оборище (Панагюрище) 31.07.2017 18:30 0-3
СРЕЩИ ОТ 3 КРЪГ Начало Резултат
Ботев (Враца) Нефтохимик Бургас 1962 05.08.2017 18:00 4-0
Оборище (Панагюрище) Локомотив (София) 05.08.2017 18:00 1-2
ФК Царско село 2015 Литекс 05.08.2017 18:00 0-0
Созопол ОФК Поморие 05.08.2017 18:00 1-2
Ботев (Гълъбово) Несебър 05.08.2017 18:00 2-1
Локомотив (Г О) Струмска слава (Радомир) 05.08.2017 19:00 4-3
Лудогорец 2 Черноморец (Балчик) 06.08.2017 20:00 2-2
Монтана Марица (Пловдив) 07.08.2017 18:00 2-1
СРЕЩИ ОТ 4 КРЪГ Начало Резултат
Литекс Созопол 10.08.2017 20:30 2-1
Струмска слава (Радомир) Марица (Пловдив) 12.08.2017 18:00 3-6
Локомотив (София) Монтана 12.08.2017 18:00 1-0
Нефтохимик Бургас 1962 Оборище (Панагюрище) 12.08.2017 18:00 0-2
Черноморец (Балчик) Ботев (Враца) 12.08.2017 18:00 0-1
ОФК Поморие Ботев (Гълъбово) 12.08.2017 18:00 0-0
Несебър Лудогорец 2 13.08.2017 18:00 3-1
Локомотив (Горна Оряховица) ФК Царско село 2015 14.08.2017 18:00 1-3
СРЕЩИ ОТ 5 КРЪГ Начало Резултат
ФК Царско село 2015 Струмска слава (Радомир) 19.08.2017 18:00 3-2
Созопол Локомотив (Г О) 19.08.2017 18:00 1-3
Ботев (Гълъбово) Литекс 19.08.2017 18:00 3-0
Оборище (Панагюрище) Черноморец (Балчик) 19.08.2017 18:00 2-0
Монтана Нефтохимик Бургас 1962 20.08.2017 18:00 4-0
Марица (Пловдив) Локомотив (София) 20.08.2017 18:00 1-3
Лудогорец 2 ОФК Поморие 21.08.2017 18:00 2-1
Ботев (Враца) Несебър 21.08.2017 18:00 1-1
СРЕЩИ ОТ 6 КРЪГ Начало Резултат
Литекс Лудогорец 2 25.08.2017 19:00 4-1
ФК Царско село 2015 Созопол 26.08.2017 18:00 4-1
Струмска слава (Радомир) Локомотив (София) 26.08.2017 18:00 2-1
Нефтохимик Бургас 1962 Марица (Пловдив) 26.08.2017 18:00 0-2
Черноморец (Балчик) Монтана 26.08.2017 18:00 1-0
ОФК Поморие Ботев (Враца) 26.08.2017 20:00 1-1
Несебър Оборище (Панагюрище) 27.08.2017 18:00 2-1
Локомотив (Г О) Ботев (Гълъбово) 28.08.2017 20:30 3-1
СРЕЩИ ОТ 7 КРЪГ Начало Резултат
Монтана Несебър 09.09.2017 17:00 1-3
Локомотив (София) Нефтохимик Бургас 1962 09.09.2017 17:00 2-0
Ботев (Гълъбово) ФК Царско село 2015 09.09.2017 17:00 0-0
Оборище (Панагюрище) ОФК Поморие 09.09.2017 17:00 0-0
Созопол Струмска слава (Радомир) 09.09.2017 18:00 2-1
Лудогорец 2 Локомотив (Г О) 10.09.2017 17:00 2-2
Марица (Пловдив) Черноморец (Балчик) 11.09.2017 17:00 0-1
Ботев (Враца) Литекс 11.09.2017 17:00 1-0
СРЕЩИ ОТ 8 КРЪГ Начало Резултат
Струмска слава (Радомир) Нефтохимик Бургас 1962 15.09.2017 17:00 1-0
Несебър Марица (Пловдив) 15.09.2017 17:00 4-0
Созопол Ботев (Гълъбово) 15.09.2017 18:00 2-2
Черноморец (Балчик) Локомотив (София) 16.09.2017 17:00 2-2
ОФК Поморие Монтана 16.09.2017 17:00 0-2
ФК Царско село Лудогорец 2 16.09.2017 17:00 3-2
Литекс Оборище (Панагюрище) 16.09.2017 18:00 1-0
Локомотив (Г О) Ботев (Враца) 16.09.2017 18:00 1-3
СРЕЩИ ОТ 9 КРЪГ Начало Резултат
Ботев (Гълъбово) Струмска слава (Радомир) 24.09.2017 17:00 1-0
Монтана Литекс 24.09.2017 17:00 2-1
Локомотив (София) Несебър 24.09.2017 17:00 4-1
Нефтохимик Бургас 1962 Черноморец (Балчик) 24.09.2017 17:00 1-1
Лудогорец 2 Созопол 25.09.2017 17:00 1-0
Ботев (Враца) ФК Царско село 2015 25.09.2017 17:00 1-0
Оборище (Панагюрище) Локомотив (Г О) 25.09.2017 17:00 2-1
Марица (Пловдив) ОФК Поморие 25.09.2017 17:00 1-0
СРЕЩИ ОТ 10 КРЪГ Начало Резултат
Ботев (Гълъбово) Лудогорец 2 29.09.2017 17:00 0-0
Литекс Марица (Пловдив) 30.09.2017 17:00 1-1
Струмска слава (Радомир) Черноморец (Балчик) 30.09.2017 17:00 0-2
Несебър Нефтохимик Бургас 30.09.2017 17:00 2-1
ФК Царско село Оборище (Панагюрище) 01.10.2017 16:00 2-0
Локомотив (Г О) Монтана 01.10.2017 17:00 1-1
Созопол Ботев (Враца) 01.10.2017 17:00 1-2
ОФК Поморие Локомотив (София) 02.10.2017 20:00 2-3
СРЕЩИ ОТ 11 КРЪГ Начало Резултат
Монтана ФК Царско село 13.10.2017 16:00 1-0
Марица (Пловдив) Локомотив (Г О) 13.10.2017 16:00 3-1
Локомотив (София) Литекс 14.10.2017 16:00 4-0
Нефтохимик Бургас ОФК Поморие 14.10.2017 16:00 1-3
Черноморец (Балчик) Несебър 14.10.2017 16:00 3-2
Ботев (Враца) Ботев (Гълъбово) 14.10.2017 16:00 0-0
Оборище (Панагюрище) Созопол 14.10.2017 16:00 1-0
Лудогорец 2 Струмска слава (Радомир) 15.10.2017 16:00 1-2
СРЕЩИ ОТ 12 КРЪГ Начало Резултат
Локомотив (Г О) Локомотив (София) 20.10.2017 15:45 1-0
Струмска слава (Радомир) Несебър 20.10.2017 16:00 0-1
Литекс Нефтохимик Бургас 20.10.2017 16:00 2-0
ФК Царско село Марица (Пловдив) 20.10.2017 16:00 2-0
Созопол Монтана 20.10.2017 16:00 0-5
Лудогорец 2 Ботев (Враца) 21.10.2017 16:00 4-1
ОФК Поморие Черноморец (Балчик) 22.10.2017 16:00 1-1
Ботев (Гълъбово) Оборище (Панагюрище) 22.10.2017 16:00 1-2
СРЕЩИ ОТ 13 КРЪГ Начало Резултат
Локомотив (София) ФК Царско село 28.10.2017 14:45 0-0
Ботев (Враца) Струмска слава (Радомир) 28.10.2017 16:00 1-0
Монтана Ботев (Гълъбово) 28.10.2017 16:00 3-1
Марица (Пловдив) Созопол 28.10.2017 16:00 1-0
Нефтохимик Бургас Локомотив (Г О) 28.10.2017 16:00 1-2
Черноморец (Балчик) Литекс 28.10.2017 16:00 1-0
Несебър ОФК Поморие 29.10.2017 15:00 0-3
Оборище (Панагюрище) Лудогорец 2 30.10.2017 15:00 0-0
СРЕЩИ ОТ 14 КРЪГ Начало Резултат
Лудогорец 2 Монтана 03.11.2017 14:30 1-0
ФК Царско село Нефтохимик Бургас 04.11.2017 14:30 5-1
Ботев (Гълъбово) Марица (Пловдив) 04.11.2017 14:30 1-1
Ботев (Враца) Оборище (Панагюрище) 04.11.2017 14:30 1-0
Струмска слава (Радомир) ОФК Поморие 04.11.2017 14:30 1-2
Локомотив (Г О) Черноморец (Балчик) 04.11.2017 14:30 3-0
Созопол Локомотив (София) 04.11.2017 15:30 0-0
Литекс Несебър 05.11.2017 13:00 1-0
СРЕЩИ ОТ 15 КРЪГ Начало Резултат
Черноморец (Балчик) ФК Царско село 18.11.2017 14:00 1-1
Несебър Локомотив (Г О) 18.11.2017 14:30 4-2
Оборище (Панагюрище) Струмска слава (Радомир) 18.11.2017 14:30 1-1
Локомотив (София) Ботев (Гълъбово) 18.11.2017 14:30 1-1
Нефтохимик Бургас Созопол 18.11.2017 14:30 0-2
ОФК Поморие Литекс 19.11.2017 14:30 1-1
Марица (Пловдив) Лудогорец 2 19.11.2017 14:30 3-3
Монтана Ботев (Враца) 19.11.2017 15:00 0-1
СРЕЩИ ОТ 16 КРЪГ Начало Резултат
Струмска слава (Радомир) Литекс 25.11.2017 14:30 1-0
ОФК Поморие Локомотив (Г О) 25.11.2017 14:30 2-1
Черноморец (Балчик) Созопол 25.11.2017 14:30 1-1
Локомотив (София) Лудогорец 2 25.11.2017 14:30 1-0
Марица (Пловдив) Ботев (Враца) 25.11.2017 14:30 1-1
Монтана Оборище (Панагюрище) 25.11.2017 14:30 2-0
Несебър ФК Царско село 26.11.2017 13:00 2-3
Нефтохимик Бургас Ботев (Гълъбово) 26.11.2017 14:30 0-2
СРЕЩИ ОТ 17 КРЪГ Начало Резултат
Монтана Струмска слава (Радомир) 01.12.2017 15:00 1-1
Ботев (Враца) Локомотив (София) 02.12.2017 13:00 2-2
Оборище (Панагюрище) Марица (Пловдив) 02.12.2017 14:00 1-2
Лудогорец 2 Нефтохимик Бургас 02.12.2017 14:00 2-0
Ботев (Гълъбово) Черноморец (Балчик) 02.12.2017 14:00 3-2
ФК Царско село ОФК Поморие 02.12.2017 14:00 2-0
Локомотив (Г О) Литекс 02.12.2017 14:00 1-0
Созопол Несебър 02.12.2017 15:00 1-2
СРЕЩИ ОТ 18 КРЪГ Начало Резултат
Локомотив (София) Оборище (Панагюрище) 24.01.2018 14:00 1-0
Несебър Ботев (Гълъбово) 24.02.2018 14:00 1-5
Нефтохимик Бургас Ботев (Враца) 24.02.2018 14:00 0-2
Марица (Пловдив) Монтана 24.02.2018 14:00 1-0
Струмска слава (Радомир) Локомотив (Г О) 24.02.2018 14:00 0-0
Литекс ФК Царско село 25.02.2018 12:30 0-1
ОФК Поморие Созопол 25.02.2018 14:00 1-1
Черноморец (Балчик) Лудогорец 2 27.02.2018 14:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 19 КРЪГ Начало Резултат
Марица (Пловдив) Струмска слава (Радомир) 02.03.2018 15:30 0-1
Монтана Локомотив (София) 02.03.2018 17:30 4-0
Ботев (Враца) Черноморец (Балчик) 03.03.2018 15:00 3-2
Ботев (Гълъбово) ОФК Поморие 03.03.2018 15:30 0-1
ФК Царско село Локомотив (Г О) 03.03.2018 15:30 1-0
Оборище (Панагюрище) Нефтохимик Бургас 03.03.2018 15:30 – : –
Созопол Литекс 03.03.2018 16:30 – : –
Лудогорец 2 Несебър 06.03.2018 15:30 0-2
СРЕЩИ ОТ 20 КРЪГ Начало Резултат
Струмска слава (Радомир) ФК Царско село 10.03.2018 15:30 – : –
Локомотив (Г О) Созопол 10.03.2018 15:30 – : –
Литекс Ботев (Гълъбово) 10.03.2018 15:30 – : –
Черноморец (Балчик) Оборище (Панагюрище) 10.03.2018 15:30 – : –
Нефтохимик Бургас Монтана 10.03.2018 15:30 – : –
Локомотив (София) Марица (Пловдив) 10.03.2018 15:30 – : –
Несебър Ботев (Враца) 11.03.2018 12:30 – : –
ОФК Поморие Лудогорец 2 12.03.2018 15:30 – : –
СРЕЩИ ОТ 21 КРЪГ Начало Резултат
Лудогорец 2 Литекс 16.03.2018 15:30 – : –
Локомотив (София) Струмска слава (Радомир) 17.03.2018 15:30 – : –
Монтана Черноморец (Балчик) 17.03.2018 15:30 – : –
Оборище (Панагюрище) Несебър 17.03.2018 15:30 – : –
Ботев (Враца) ОФК Поморие 17.03.2018 15:30 – : –
Ботев (Гълъбово) Локомотив (Г О) 17.03.2018 15:30 – : –
Марица (Пловдив) Нефтохимик Бургас 18.03.2018 15:30 – : –
Созопол ФК Царско село 19.03.2018 17:30 – : –
СРЕЩИ ОТ 22 КРЪГ Начало Резултат
Литекс Ботев (Враца) 31.03.2018 0:00 – : –
ОФК Поморие Оборище (Панагюрище) 31.03.2018 0:00 – : –
Несебър Монтана 31.03.2018 0:00 – : –
Черноморец (Балчик) Марица (Пловдив) 31.03.2018 0:00 – : –
Нефтохимик Бургас 1962 Локомотив (София) 31.03.2018 0:00 – : –
Струмска слава (Радомир) Созопол 31.03.2018 0:00 – : –
ФК Царско село 2015 Ботев (Гълъбово) 31.03.2018 0:00 – : –
Локомотив (Г О) Лудогорец 2 31.03.2018 0:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 23 КРЪГ Начало Резултат
Ботев (Враца) Локомотив (Г О) 07.04.2018 0:00 – : –
Лудогорец 2 ФК Царско село 2015 07.04.2018 0:00 – : –
Ботев (Гълъбово) Созопол 07.04.2018 0:00 – : –
Нефтохимик Бургас 1962 Струмска слава (Радомир) 07.04.2018 0:00 – : –
Локомотив (София) Черноморец (Балчик) 07.04.2018 0:00 – : –
Марица (Пловдив) Несебър 07.04.2018 0:00 – : –
Монтана ОФК Поморие 07.04.2018 0:00 – : –
Оборище (Панагюрище) Литекс 07.04.2018 0:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 24 КРЪГ Начало Резултат
Струмска слава (Радомир) Ботев (Гълъбово) 14.04.2018 0:00 – : –
Созопол Лудогорец 2 14.04.2018 0:00 – : –
ФК Царско село 2015 Ботев (Враца) 14.04.2018 0:00 – : –
Локомотив (Г О) Оборище (Панагюрище) 14.04.2018 0:00 – : –
Литекс Монтана 14.04.2018 0:00 – : –
ОФК Поморие Марица (Пловдив) 14.04.2018 0:00 – : –
Несебър Локомотив (София) 14.04.2018 0:00 – : –
Черноморец (Балчик) Нефтохимик Бургас 1962 14.04.2018 0:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 25 КРЪГ Начало Резултат
Черноморец (Балчик) Струмска слава (Радомир) 18.04.2018 0:00 – : –
Нефтохимик Бургас 1962 Несебър 18.04.2018 0:00 – : –
Локомотив (София) ОФК Поморие 18.04.2018 0:00 – : –
Марица (Пловдив) Литекс 18.04.2018 0:00 – : –
Монтана Локомотив (Г О) 18.04.2018 0:00 – : –
Оборище (Панагюрище) ФК Царско село 2015 18.04.2018 0:00 – : –
Ботев (Враца) Созопол 18.04.2018 0:00 – : –
Лудогорец 2 Ботев (Гълъбово) 18.04.2018 0:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 26 КРЪГ Начало Резултат
ФК Царско село 2015 Монтана 21.04.2018 0:00 – : –
Локомотив (Горна Оряховица) Марица (Пловдив) 21.04.2018 0:00 – : –
Литекс Локомотив (София) 21.04.2018 0:00 – : –
ОФК Поморие Нефтохимик Бургас 1962 21.04.2018 0:00 – : –
Несебър Черноморец (Балчик) 21.04.2018 0:00 – : –
Струмска слава (Радомир) Лудогорец 2 21.04.2018 0:00 – : –
Ботев (Гълъбово) Ботев (Враца) 21.04.2018 0:00 – : –
Созопол Оборище (Панагюрище) 21.04.2018 0:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 27 КРЪГ Начало Резултат
Монтана Созопол 28.04.2018 0:00 – : –
Оборище (Панагюрище) Ботев (Гълъбово) 28.04.2018 0:00 – : –
Ботев (Враца) Лудогорец 2 28.04.2018 0:00 – : –
Несебър Струмска слава (Радомир) 28.04.2018 0:00 – : –
Черноморец (Балчик) ОФК Поморие 28.04.2018 0:00 – : –
Нефтохимик Бургас 1962 Литекс 28.04.2018 0:00 – : –
Локомотив (София) Локомотив (Г О) 28.04.2018 0:00 – : –
Марица (Пловдив) ФК Царско село 2015 28.04.2018 0:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 28 КРЪГ Начало Резултат
Струмска слава (Радомир) Ботев (Враца) 05.05.2018 0:00 – : –
Лудогорец 2 Оборище (Панагюрище) 05.05.2018 0:00 – : –
Ботев (Гълъбово) Монтана 05.05.2018 0:00 – : –
Созопол Марица (Пловдив) 05.05.2018 0:00 – : –
ФК Царско село 2015 Локомотив (София) 05.05.2018 0:00 – : –
Локомотив (Горна Оряховица) Нефтохимик Бургас 1962 05.05.2018 0:00 – : –
Литекс Черноморец (Балчик) 05.05.2018 0:00 – : –
ОФК Поморие Несебър 05.05.2018 0:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 29 КРЪГ Начало Резултат
ОФК Поморие Струмска слава (Радомир) 12.05.2018 0:00 – : –
Несебър Литекс 12.05.2018 0:00 – : –
Черноморец (Балчик) Локомотив (Горна Оряховица) 12.05.2018 0:00 – : –
Нефтохимик Бургас 1962 ФК Царско село 2015 12.05.2018 0:00 – : –
Локомотив (София) Созопол 12.05.2018 0:00 – : –
Марица (Пловдив) Ботев (Гълъбово) 12.05.2018 0:00 – : –
Монтана Лудогорец 2 12.05.2018 0:00 – : –
Оборище (Панагюрище) Ботев (Враца) 12.05.2018 0:00 – : –
СРЕЩИ ОТ 30 КРЪГ Начало Резултат
Ботев (Гълъбово) Локомотив (София) 19.05.2018 0:00 – : –
Созопол Нефтохимик Бургас 1962 19.05.2018 0:00 – : –
ФК Царско село 2015 Черноморец (Балчик) 19.05.2018 0:00 – : –
Локомотив (Горна Оряховица) Несебър 19.05.2018 0:00 – : –
Литекс ОФК Поморие 19.05.2018 0:00 – : –
Струмска слава (Радомир) Оборище (Панагюрище) 19.05.2018 0:00 – : –
Ботев (Враца) Монтана 19.05.2018 0:00 – : –
Лудогорец 2 Марица (Пловдив) 19.05.2018 0:00 – : –

КЛАСИРАНЕ

Втора лига
2017/2018
ОТБОР последни 5 срещи М П Р З Г точки
1 Ботев (Враца) Ботев (Враца)

П

Р

Р

П

П

19
12
5
2
28:15 (13)
41
2 ФК Царско село ФК Царско село

Р

П

П

П

П

19
12
5
2
35:16 (19)
41
3 Локомотив (София) Локомотив (София)

Р

П

Р

П

З

19
10
5
4
29:19 (10)
35
4 Монтана Монтана

З

П

Р

З

П

19
9
3
7
28:14 (14)
30
5 Несебър Несебър

П

З

П

З

П

19
9
2
8
33:32 (1)
29
6 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)

Р

П

П

П

З

19
7
7
5
26:22 (4)
28
7 ОФК Поморие ОФК Поморие

Р

П

З

Р

П

19
6
8
5
23:21 (2)
26
8 Локомотив (Горна Оряховица) Локомотив (Горна Оряховица)

З

З

П

Р

З

19
7
5
7
29:29 (0)
26
9 Марица (Пловдив) Марица (Пловдив)

Р

Р

П

П

З

19
7
4
8
25:29 (-4)
25
10 Черноморец (Балчик) Черноморец (Балчик)

З

Р

Р

З

З

18
6
6
6
24:24 (0)
24
11 Лудогорец 2 Лудогорец 2

П

Р

З

П

З

18
6
5
7
25:27 (-2)
23
12 Литекс Литекс

П

Р

З

З

З

18
6
4
8
16:19 (-3)
22
13 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)

З

Р

З

З

З

18
6
4
8
16:16 (0)
22
14 Струмска слава (Радомир) Струмска слава (Радомир)

Р

П

Р

Р

П

19
6
3
10
20:28 (-8)
21
15 Созопол Созопол

Р

П

Р

З

Р

18
3
5
10
15:28 (-13)
14
16 Нефтохимик Бургас Нефтохимик Бургас

З

З

З

З

З

18
1
1
16
8:41 (-33)
4

 

 

Attachment