ПРОГРАМА НА ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА

2017-01-25 22.39.51

Програма на Втора професионална лига от 18 – ти до 20 -ти кръг, както следва:
Февруари
ХVІІІ кръг 14.00
25.02 /събота/ Витоша Бистрица – Царско село 2015
Ботев Гълъбово – Банско
Ботев Вр – Левски Карлово
Етър ВТ – Оборище Пан
Локомотив 1929 Сф – Спартак Пл
26.02/неделя/ ЦСКА -София 2 – Несебър
27.02/понеделник/ Поморие – Септември Сф 17.30 Диема спорт
 Лудогорец 2 – Созопол

XIX кръг 15.30
 03.03/петък/ Несебър – Витоша Бистрица 15.30 Диема спорт 2
05.03/неделя/ Септември Сф – Локомотив 1929 Сф
Спартак Пл – Етър ВТ
Оборище Пан – Ботев Вр
Левски Карлово – Ботев Гълъбово
Царско село 2015 – Созопол
Банско – ЦСКА -София 2
06.03/понеделник/ Поморие – Лудогорец 2

XX кръг 15.30
11.03 /събота/ Етър ВТ – Септември Сф 12.30 Диема спорт
Созопол – Несебър
Витоша Бистрица – Банско
 Ботев Гълъбово – Оборище Пан
Ботев Вр – Спартак Пл
Локомотив 1929 Сф – Поморие
12.03/неделя/ ЦСКА -София 2 – Левски Карлово
13.03/понеделник/ Лудогорец 2 – Царско село 2015

   XVIII кръг – отложен мач

15 март 2017, сряда, 15:30 ч:

Лудогорец 1945 II (Разград)Созопол (Созопол)

                           XXI кръг

18 март 2017, събота:

Локомотив 1929 (София)Лудогорец 1945 II (Разград)

Поморие (Поморие)Етър ВТ (Велико Търново)

Септември (София)Ботев (Враца)

Спартак Плевен (Плевен)Ботев (Гълъбово)

Оборище (Панагюрище)ЦСКА II (София)

в Хисаря, ст.“Крепост“: Левски (Карлово)Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Банско (Банско)Созопол (Созопол)

Несебър (Несебър)Царско село 2015 (София)

                           XXII кръг

1 април 2017, събота:

Лудогорец 1945 II (Разград)Несебър (Несебър)

Царско село 2015 (София)Банско (Банско)

Созопол (Созопол)Левски (Карлово)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)Оборище (Панагюрище)

ЦСКА II (София)Спартак Плевен (Плевен)

Ботев (Гълъбово)Септември (София)

Ботев (Враца)Поморие (Поморие)

Етър ВТ (Велико Търново)Локомотив 1929 (София)

                           XXIII кръг

8 април 2017, събота:

Етър ВТ (Велико Търново)Лудогорец 1945 II (Разград)

Локомотив 1929 (София)Ботев (Враца)

Поморие (Поморие)Ботев (Гълъбово)

Септември (София)ЦСКА II (София)

Спартак Плевен (Плевен)Витоша (Бистрица)

Оборище (Панагюрище)Созопол (Созопол)

в Хисаря, ст.“Крепост“:  Левски (Карлово)Царско село 2015 (София)

Банско (Банско)Несебър (Несебър)

                           XXIV кръг

15 април 2017, събота:

Лудогорец 1945 II (Разград)Банско (Банско)

Несебър (Несебър)Левски (Карлово)

Царско село 2015 (София) – Оборище (Панагюрище)

Созопол (Созопол) – Спартак Плевен (Плевен)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Септември (София)

ЦСКА II (София) – Поморие (Поморие)

Ботев (Гълъбово) – Локомотив 1929 (София)

Ботев (Враца) – Етър ВТ (Велико Търново)

                           XXV кръг

22 април 2017, събота:

Ботев (Враца) – Лудогорец 1945 II (Разград)

Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Гълъбово)

Локомотив 1929 (София) – ЦСКА II (София)

Поморие (Поморие) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Септември (София) – Созопол (Созопол)

Спартак Плевен (Плевен) – Царско село 2015 (София)

Оборище (Панагюрище) – Несебър (Несебър)

в Хисаря, ст.“Крепост“: Левски (Карлово) – Банско (Банско)

                           XXVI кръг

29 април 2017, събота:

Лудогорец 1945 II (Разград) – Левски (Карлово)

Банско (Банско) – Оборище (Панагюрище)

Несебър (Несебър) – Спартак Плевен (Плевен)

Царско село 2015 (София) – Септември (София)

Созопол (Созопол) – Поморие (Поморие)

Витоша (Бистрица) – Локомотив 1929 (София)

ЦСКА II (София) – Етър ВТ (Велико Търново)

Ботев (Гълъбово) – Ботев (Враца)

                           XXVII кръг

6 май 2017, събота:

Ботев (Гълъбово) – Лудогорец 1945 II (Разград)

Ботев (Враца) – ЦСКА II (София)

Етър ВТ (Велико Търново) – Витоша (Бистрица)

Локомотив 1929 (София) – Созопол (Созопол)

Поморие (Поморие) – Царско село 2015 (София)

Септември (София) – Несебър (Несебър)

Спартак Плевен (Плевен) – Банско (Банско)

Оборище (Панагюрище) – Левски (Карлово)

                           XXVIII кръг

13 май 2017, събота:

Лудогорец 1945 II (Разград) – Оборище (Панагюрище)

в Хисаря, ст.“Крепост“:Левски (Карлово) – Спартак Плевен (Плевен)

Банско (Банско) – Септември (София)

Несебър (Несебър) – Поморие (Поморие)

Царско село 2015 (София) – Локомотив 1929 (София)

Созопол (Созопол) – Етър ВТ (Велико Търново)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Враца)

ЦСКА II (София) – Ботев (Гълъбово)

                           XXIX кръг

20 май 2017, събота:

ЦСКА II (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)

Ботев (Гълъбово) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Ботев (Враца) – Созопол (Созопол)

Етър ВТ (Велико Търново) – Царско село 2015 (София)

Локомотив 1929 (София) – Несебър (Несебър)

Поморие (Поморие) – Банско (Банско)

Септември (София) – Левски (Карлово)

Спартак Плевен (Плевен) – Оборище (Панагюрище)

                           XXX кръг

27 май 2017, събота:

Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак Плевен (Плевен)

Оборище (Панагюрище) – Септември (София)

в Хисаря, ст.“Крепост“:Левски (Карлово) – Поморие (Поморие)

Банско (Банско) – Локомотив 1929 (София)

Несебър (Несебър) – Етър ВТ (Велико Търново)

Царско село 2015 (София) – Ботев (Враца)

Созопол (Созопол) – Ботев (Гълъбово)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – ЦСКА II (София)

БФС си запазва правото на промени в програмата
Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.